Koukej mi to hodit!

04.04.2020

Arleta je aportovací blázen. Zajímá jí vše co lítá vzduchem. Je neúnavná, někdy si říkám, že si musí ošoupat nožičky. Už jako štěně milovala házení kde čeho a nebála se si o to říct. To jí ostatně zůstalo do dnes. Postaví se doprostřed obývacího pokoje a štěká a vrtí ocasem dokud nás nedonutí jí něco hodit. Druhá metoda jak nás dovádět k šílenství je strkání míčku pod nábytek. Najde si škvíru kam hračku narvat a pak nás nutí jí tu věc vylovit. Z tohoto důvodu jsme odbourali všechny hračky, které se kutálí :-)

Na druhou stranu je tato vlastnost fakt super když jsme venku. Vždycky si říkám, jak jí teď budu ten klacek házet a doma bude klid. No, realita je jiná. Většinou po příchodu domů sáhne po první hračce, která se jí připlete do cesty a myslí si, že budeme pokračovat. Díky bohu to většinou nevydrží dlouho a padne za vlast do pelechu :-) Miluju její odhodlání a tvrdohlavost. Je prostě celá já. Člověk jí to ani nemůže mít za zlé i když musím přiznat, že občas začínám mít tik :-D

Jak s oblibou říkám, to mám za to, že jsem nechtěla Jack Russela. Vždycky jsem je měla za neúnavné blázny. Evidentně to není jen o rase. Také máte doma takové aportovací šílence?